Binnenkort verschijnt onze nieuwe nieuwsbrief.

Beste medestraatbewoners,

in de loop van de komende twee weken vindt u in uw brievenbus opnieuw een huis aan huis verschijnende nieuwsbrief van de vereniging IJmuiderstraatweg.

In deze nieuwsbrief ook de resultaten van de antwoorden op de vragen die we gesteld hebben in onze nieuwsbrief van juni jongstleden. De respons was zo wisselend dat we niet anders kunnen dan een paar nieuwe vragen stelen. Nu vragen we echter ook om uw adresgegevens, dat is wel handiger om te weten welke mensen (straks) echt betalend lid zijn. Let u dus op uw brievenbus? We vragen deze keer wel om de antwoorden op de vragen bij een van de bestuursleden in de brievenbus te doen. Ook voor ons is het een beetje vakantie!

Met vriendelijke groet,

Luuk  Kiers, voorzitter vereniging IJmuiderstraatweg.